Czym jest ProArgi-9 Plus?

ProArgi-9 Plus to innowacyjny suplement diety firmy Synergy Worldwide, składający się z najlepszej L-argininy oraz związków wspomagających pracę naszego organizmu.

Jedna porcja zawiera 5 gramów (5000 mg) czystej L-argininy określanej mianem „cudownej cząsteczki” ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, np. wspomagające układ krążenia. Wartość suplementacyjna tego aminokwasu została potwierdzona przez tysiące naukowych badań klinicznych, których wyniki są dostępne również w internecie. Argininę uzupełnia l-cytrulina oraz specjalnie dobrany zestaw ekstraktów roślinnych i naturalnych witamin.

ProArgi-9 Plus został opracowany we współpracy z najlepszymi badaczami L-argininy. Jednym z naukowców i entuzjastów aminokwasu jest dr J. Joseph Prendergast, specjalista sercowo-naczyniowy, który przez długie lata prowadził pionierskie badania w zakresie prawidłowej suplementacji L-argininy i uzupełniania jej o inne substancje działające synergicznie.

Dowody na skuteczność i bezpieczeństwo:

 • formuła jest częściowo objęta patentem numer 6.608.109.
 • produkt oparty na opracowaniach Noblistów,
 • tysiące osób z powodzeniem stosujących produkt w USA i na całym świecie,
 • światowe atesty (m.in. GMP, cGMP, NSF, ISO, wpis na Listę Kolońską).

ProArgi-9+ dostępny jest wyłącznie w sklepie firmowym lub u dystrybutorów Synergy.

Zapraszamy do zadawania pytań i wyrażania opinii w komentarzach.

34 myśli w temacie “Czym jest ProArgi-9 Plus?

 1. Anna i Stanisław

  Wspaniały suplement. Stosujemy go z mężem od siedmiu lat. Myślę, że dobre zdrowie, którym się cieszymy mimo zaawansowanego wieku (65 i 69 lat) to w istotnej mierze zasługa właśnie Proargi-9+.

  Odpowiedz
 2. MalcolmMc

  Co jakieś trzy miesiące używania warto zrobić dwa tygodnie przerwy. Mam 50 lat i od kiedy piję proargi codzienni na noc i czasem jeszcze na dzień, czuję się ogólnie naprawdę bardzo dobrze. Nie ma żadnej przesady w tych wszystkich pozytywnych komentarzach. Na pewno indywidualne odczucia mogą być różne ale przekrojowo jest ok. Polecam i to bardzo.

  Odpowiedz
 3. Aneta33

  Najlepiej kupować na synergyclub.pl. Tam jest kompetentny człowiek, który umie doradzić w kwestii stosowania i kupowania. Cena jest bez dwóch zdań najniższa w pakiecie 8 sztuk. Można kupić na spółkę ze znajomymi albo rodziną. Wychodzi około 125 złotych za opakowanie. Nigdzie nie widziałam taniej!!

  Odpowiedz
 4. arkadiusz borzęcki

  bardzo dobra sprawa. poprawia kondycję i to zarówno u trenujących jak i u osób schorowanych. najlepsza z arginin bez dwóch zdań. nie wychodzi tak drogo jak się kupi więcej np. z kimś z rodziny albo znajomym.

  Odpowiedz
 5. Krzysztof Parulski

  Ja przez dłuższy kupowałem rodzicom Argi+ Forevera. To jest dobry suplement ale dużo droższy od Proargi9 ponieważ nie można go dostać w cenach hurtowych. Poza tym ma trochę gorszy skład, np. nie ma ważnej cytruliny. Ogólnie Proargi jest lepszy również w działaniu, dlatego przesiedliśmy się na niego.

  Odpowiedz
 6. Marzena Gruszecka

  To jest bardzo dobra kompozycja l-argininy, witamin z grupy B, D i resveratrolu. Do tego mieszanka zastrzeżona (wyciągi owocowe itp.), która zapewne powoduje, że jest to skuteczniejsze niż inne suplementy tego typu. Znam osoby z zagranicy (norwegia, USA), które stosują proargi dosłownie od lat ze znakomitymi wynikami. U mnie w rodzine też jest kilka osób, które piją PA9 od roku i więcej. Wszyscy są zadowoleni i mają lepsze badania.

  Odpowiedz
 7. Rupert Wolski

  Proargi 9 plus jest najlepszy. W Stanach sprzedają go nawet lekarze w gabinetach. Właśnie w taki sposób się o nim kiedyś dowiedziałem. Każdemu można z czystym sumieniem polecić.

  Odpowiedz
 8. Renata Nowacka

  Znakomity suplement. Stosujemy go w rodzinie od około 3 lat z bardzo dobrym wynikiem. Poprawia nie tylko stan układu sercowo naczyniowego ale i np. odporność. Serdecznie polecam.

  Odpowiedz
 9. Maria Warowska

  Nie kupujcie ProArgi 9 plus na allegro, amazon i innych tego typu portalach. Ja ostatnio kupiłam i niby było ok, tzn zapieczentowane, długa data ważności, ale zapach proszku w torebkach był dziwny. Podejrzewam, że to było byle gdzie przechowywane, np. w zbyt ciepłym pomieszczeniu.
  No i wyrzuciłam kasę w błoto.
  Jednak trzeba kupować tylko u dystrybutora.

  Odpowiedz
  1. Kinga Smuchowska

   Przecież nie raz pisałam, żeby nie kupować ProArgi 9 Plus byle gdzie. Najlepszy, oficjalny dystrybutor to moim zdaniem Synergy Club ( http://synergyclub.pl ). Zamówienie można złożyć telefonicznie albo mailowo. Macie gwarancje, że kupicie oryginalny produkt i w najniższej możliwej cenie. Otrzymacie fakturę od firmy Synergy Worldwide, która jest dowodem autentyczności. Obsługa jest bardzo kompetentna i chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytania. Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 10. Marian Hedrycki

  Wiele osób twierdzi, że ProArgi 9 jest drogie, że cena jest za wysoka. Jeśli jednak porównamy tę cenę z innymi produktami zawierającym argininę TEJ SAMEJ KLASY, okaże się, że ProArgi nie jest drogie. Proponuję zapoznać się z cenami produktów Solgar, Calivita, ForeverLiving, Cardioargin itp. Wszystkie one w przeliczeniu na 1 gram l-argininy są droższe lub w tej samej cenie. A przecież często nie zawierają innych, istotnych składników, które znajdziemy w ProArgi!

  Odpowiedz
 11. Bartłomiej Skwirzycki

  Cena ProArgi 9 ostatnio nieco wzrosła ze względu na zmianę kursu dolara wobec euro i złotówki. Ale ten wzrost jest niewielki, rzędu 4%. Zesztą zawsze można to sobie wyrównac zamawiając większy pakiet np. 4 sztuk.

  Odpowiedz
 12. Maria Warowska

  Jest też ok przy retinopatii surowiczej oczu. bardzo przyspiesza gojenie wylewu i blizenek na dnie oka. normalnie trwa to tygodniami a kiedy się bierze proargi po 10 gramów dwa razy dziennie na pusty żołądek, trwa to tylko kilka dni do tygodnia. sprawdzone na sobie.

  Odpowiedz
  1. Marek Kos

   Przy problemach z oczamu warto jest dodatkowo pić Mistify tej samej firmy. To jest mieszanka ekstraktów owocowych o wyjątkowej ilości antyoksydantów, które bardzo pomagają w zachowaniu dobrego wzroku.

   Odpowiedz
 13. Kinga Smuchowska

  Dużo osób pyta czy istnieje regularny sklep z Proargi 9 plus. Otóż produkt nabywa się się bezpośrednio od lub przy pomocy dystrybutorów Synergy. Ogólnodostępne sklepy czy apteki z Proargi 9 nie istnieją. Firma nie pozwala na sprzedaż tą drogą.

  Ile kosztuje Proargi – to też częste pytanie. Podobnie jak w sklepach, dystrybutorzy mogą narzucać różne marże w sprzedaży detalicznej. Warto jednak poszukać takiego, który sprzedaje w cenie firmowej (z wysyłką z magazynu Synergy), dzięki czemu cena będzie z pewnością najniższa. Poza tym korzystne są tylko zakupy półhurtowe – wielopaków. W pakietach 2 lub 4 sztuk ceny za opakowanie Proargi 9 są znacznie niższe (nawet dwukrotnie!) niż przy zakupie detalicznym jednego opakowania. O możliwość zakupu możecie Państwo zapytać np. na tej stronie za pośrednictwem formularzyka na górze, po prawej. Wystarczy podać tam swój telefon lub email.

  Odpowiedz
 14. Marek Rzłochowski

  dobry suplement i nie taki drogi jak by sie wydawało. w kazdym razie cena proargi 9 w pakietach jest najniższa w grupie odpowiedników takich jak: Argi+ (250-305 zł) czy Cargioargin. polecam!!

  Odpowiedz
 15. Renata Nowacka

  po prostu bardzo dobry suplement. arginina, jako nieliczna, rzeczywiscie działa, kiedy się ją suplementuje po 40ce. proargi 9 ma w składzie bardzo dobrze przyswajalną postać argininy. ja biorę od prawie roku i mamk znacznie mniej problemów z krążeniem i ciśnieniem. polecm.

  Odpowiedz
 16. Nie kupujcie Proargi 9 Plus na Allegro!

  Ja kupiłem i to jest PODRÓBKA jakaś !!! Inne opakowanie itp. Ostrzegam! Czytałem na jakimś forum, że inni też się nacięli z Proargi 9 na Allegro. Uważajcie!!

  Odpowiedz
 17. Edyta 38

  A mi Proargi pomaga wyraźnie, kiedy dopada mnie migrena. zauważyłam, że kiedy wezmę miarkę proargi razem z ibuprofenem, to po pół godziny ból głowy mija całkowicie. Sam ibuprofen tak mocno nie działa!! Poza tym po proargi z ibuprofenem ból głowy mija na dobrych 5 godzin a po samym ibuprofenie tylko na dwie.

  Odpowiedz
 18. Hanna Kraszewska

  Za mało się mówi o tym, że Proargi 9 plus to nie sama arginina.
  Proargi 9 to jest KOMPLEKSOWY preparat, który zawiera MIEDZY INNYMI l-argininę, ale jest ona tylko jednym z wielu składników. Dopiero wszystkie one dają to unikalne działanie sprawiające, że Proargi9 sprzedaje się dobrze na świecie od kilkunastu lat! Pozdrawiam

  Odpowiedz
 19. kawka

  Mało kto wie, że dr Predergast testował komplekeser argininowy na sobie przez 10 lat. Kiedy okazało się, że efekty sa świetne, proponował przez kolejne lata taką suplementację swoim pacjentom. W sumie brało w tym udział kilka tysięcy osób. Rezultaty były w wiekszości przypadków dobre bądź bardzo dobre. Te badania pozwoliły na stworzenie ProArgi 9 Plus.

  Odpowiedz
 20. SynergyClub.pl

  Nowa cena ProArgi 9 Plus jest naprawdę b. atrakcyjna. Dzięki temu, że w Polsce mamy na suplementy VAT 8% i niskie koszty kurierów, cena za pierwszy zakup nie przekracza 360 złotych za dwupak, więc ok. 180 za jedną puszkę. Kolejne zakupy to już tylko ok. 160 złotych za jedno ProArgi9. Tak tanio nie jest nigdzie na świecie.

  Odpowiedz
  1. Edmund Dworak

   Teraz mozna kupić je Proargi 9 szcze taniej. Czteropak jest za 560 z wysyłką, wystarczy poszukać w google. Zresztą można i na tej stronie zamówić jak się poda na górze swój numer telefonu lub email.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz