Dwie metody suplementacji

Stosowanie Proargi 9 Plus może przynieść wiele korzyści. Ważne jednak, by na początku ustalić, który ze sposobów przyjmowania preparatu będzie dla nas najwłaściwszy i zapewni osiągnięcie założonych i oczekiwanych rezultatów. Generalnie są dwie metody suplementacji: Dzienna i nocna. Każda z nich daje nieco inne korzyści.

Pierwsza metoda, zwana Metodą Tlenku Azotu, polega na przyjmowaniu 5000 mg (5 gramów) elementarnej argininy 1-3 razy w ciągu dnia. Jeśli szukasz korzyści  sercowo-naczyniowych i/lub zwiazanych z funkcjami seksualnymi, to powinieneś przyjmować Proargi 9 właśnie wg tego sposobu.

Druga metoda, zwana Anty-Starzenie (Anti-Aging), zakłada przyjmowanie 10 gramów L-argininy elementarnej 30 do 40 minut przed snem, na całkowicie pusty żołądek, co zapewnia działanie w czasie cyklu delta naszego snu. Branie argininy przed snem przeciwdziała starzeniu się organizmu, daje również wszystkie dobrodziejstwa płynące ze zwiększenia ilości tlenku azotu we krwi. Przyjmowanie Proargi 9 w ciągu dnia nie przynosi niemal żadnych korzyści antystarzeniowych, wpływa natomiast korzystnie na układ naczyniowy.

Stosowanie L-argininy w dawce dziennej (5 g) w ciągu dnia i w nocy zapewni nam wszystkie plusy podwyższenia tlenku azotu, w szczególności ograniczenie ryzyka sercowo naczyniowego i poprawę funkcji seksualnych u obojga płci. Jednak osiągniecie wymiernych korzyści antystarzeniowych wymaga stosowania podwojonej dawki (10 g elementarnej argininy = dwie saszetki) przed snem.

5 myśli w temacie “Dwie metody suplementacji

 1. Stawski

  Jesli ktoś ma rozwolnienie po proargi 9, to powinien brać nie na czczo, tylko 2 godziny po śniadaniu i 2 godziny po kolacji. wtedy wszystko bedzie OK.

  Odpowiedz
 2. Kalina_N

  Słyszałam , że zaleca się nawet 4 miarki dziennie , zwłaszcza na początku tzn . przez pierwszy miesiąc. Kiedy bierze się tak dużo , efekt jest szybszy i mozna też brać bez względu na porę i np . po jedzeniu . To ważne dla osób , które dostają rozwolnienia po piciu proargi9 na czczo .

  Odpowiedz
 3. Anonimowy

  Ja biorę raz na dobę z rana przsed jedzeniem. Pelną miarke. To jest bardzo dobry suplement, chyba najlepszy jaki brałam w zyciu bo… skuteczny! Ciśnienie mam w normie, cukier i płytki też. Nim zaczęłam brać ProArgi, wszystko było podwyzszone albo poniżej normy. I zwyczjnie gorzej się czułam. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 4. Jakub

  Biorę Proargi dwa razy dziennie. Dziesięć gramów rano i pięć gramów właśnie przed snem. Argininy nie można przedawkować, w końcu sportowcy spożywają na dobę nawet dwadzieścia gramów czystej argininy. Oczywiście przesadzać też nie należy. Uważam, że moja kuracja piętnaście gramów Proargi dziennie jest dla mnie optymalna. Mam 44 lata i zmagam się z nadciśnieniem. Jestem zadowolony z efektów i mogę śmiało polecić. Proargi biorę od marca.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz