Formuła ProArgi9Plus

Główna Rada USA d/s Żywności i Administracji Leków oraz Praw Autorskich USA d/s Żywności i Prawa Leku wpisała skład pierwowzoru preparatu na listę patentów. Działanie złożonego produktu z l-argininą jest unikalne i chronione patentem nr US 6,608,109 B2, i skład nie może zostać nigdzie wykorzystany bez zgody właściciela. Ponadto za stworzenie zbliżonego produktu lub za próbę podrobienia opatentowanego produktu grożą konsekwencje prawne.

Proporcja/ilość niektórych składników jest strzeżona tajemnicą (pozycja Proprietary Blend)
, producent ujawnił jednak znaczną część składu, w tym ilość elementarnej l-argininy w jednej dawce, wynoszącą 5 gramów. Ponadto znana zawartość wszystkich witamin. Znamy też nazwy wszystkich pozostałych składników. Są to: cytrulina, d-ryboza, ekstrakty ze skórki grejfpruta i owocu granatu, ekstrakt z czerwonego wina (resveratrol). Dodatkowo naturalne substancje nadające smak, zapach i kolor oraz słodzik.

Źródło: http://www.google.com/patents/US6608109

EDIT: od 2015 roku wszystkie słodziki zastąpiono Stewią!

 

10 myśli w temacie “Formuła ProArgi9Plus

 1. Stawiarski

  proargi9plus używam od przeszło pół roku z dobrym efektem (ciśnienie, morfologia, cholesterol ok). pozdrawiam.

  Odpowiedz
 2. Anonimowy

  Proargi9Plus to bardzo dobry suplement. Znam kilka starszych osób, które stosują go od dawna z b. dobrymi rezultatami. Arginina jest nie tylko dobra na krążenie ale i np. na podniesienie odporności u osób w podeszłym wieku. Polecam.

  Odpowiedz
  1. Proargi 9

   Na rynku europejskim i w Polsce sprzedawana jest wersja Citrus Berry – słodzona ksylitolem, rybozą i niewielką ilością słodzika.

   Odpowiedz
 3. henryk

  wbrew pozorom ważną rolę suplementacyjna w składzie proargi9 odgrywają susze owocowe i witaminy, np. B6, D3. to nie samam arginina sprawia, że ludzie stosujący proargi9 czuja się tak dobrze. ja brałem czysta l-argininę i dobrze wiem, że to nie jest to samo. proargi działa znacznie lepiej a przede wszystkim dłużej.

  Odpowiedz
  1. anka

   bardzo ważne, żeby rozpocząć chocby minimalną aktywnośc fizyczną – taką, na jaką możemy sobie pozwolić, każdy w miarę swoich możliwości. wtedy efekty suplementacji będą jeszcze znacznie lepsze. warto wykorzystać fakt, ze po argininie/proargi "chce się ruszać" 🙂

   Odpowiedz
 4. Helena

  Proargi9plus jest faktycznie wyjątkowy. Ja stosuję go od dwóch tygodni. Już od pierwszego dnia miałam lepsze samopoczucie i nieco niższe cisnienie. W tej chwili czuję sie znacznie lepiej, tak jakoś silniej. Pozdrawiam Państwa

  Odpowiedz

Dodaj komentarz