ProArgi na problemy z potencją

Arginina w swoim działaniu przypomina nieco Viagrę. Wykorzystuje bowiem podobnie jak ona wpływ tlenku azotu w celu poszerzania naczyń krwionośnych. Naukowiec i badacz właściwości argininy, Dr Wright jest głęboko przekonany o tym, że podawanie l-argininy powoduje zbliżone efekty do tych, które obserwujemy w przypadku niebezpiecznej i drogiej Viagry, z uwagi na podobny mechanizm działania: blokadę enzymu PDE5. Jego zdaniem, suplementacja argininy jest bezpieczna, tania i skuteczna. To dobra forma zwalczania seksualnych problemów mężczyzn.

Poprzez blokadę enzymu PDE5, zarówno arginina jak i Viagra zapobiegają niszczeniu tlenku azotu, którego głównym źródłem w organizmie jest również arginina. Zgodnie z twierdzeniem biochemików, bez odpowiedniej ilości tlenku azotu nie jest możliwe poszerzanie naczyń krwionośnych, a tym samym prawidłowa erekcja. Według nich wszelkiego rodzaju używki oraz zachwianie równowagi hormonalnej wywołane stresem, są bezpośrednią przyczyną szybszego zużycia zapasów argininy w organizmie.

Dr J. Wright, dyrektor znanej kliniki Tahoma w USA jest zdania, że dla osób, którym odbycie stosunku płciowego sprawia problem, aminokwas ten może okazać się przysłowiową, całkowicie bezpieczną deską ratunku.

5 myśli w temacie “ProArgi na problemy z potencją

 1. adam

  mi proargi 9 plus zwiększa ochotę na seks. mam 52 lata i od dawna nie miałem tak, żeby mi się chciało TEGO 😉 drugi raz tego samego dnia.. pozdawiam was.

  Odpowiedz
 2. Anonimowy

  Moja opinia o Proargi i potencji

  Większe dawki argininy bez wątpienia poprawiają erekcję ale i zwiększają ochotę na seks (przynajmniej u mnie). Proargi można tu stosowac doraźnie, tzn. wypić miarkę proszku rozpuszczona w szklance wody na jakąś godzinke przed spodziewana zabawą. Do tego codziennie rano na czczo pół miarki polecam. Efekty są bardzo dobre.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz