Skład suplementu

Podstawowym składnikiem ProArgi 9 Plus jest L-arginina, odgrywająca ważną rolę w wielu biologicznych funkcjach naszego ciała. W organizmie arginina przetwarzana jest w tlenek azotu, uelastyczniając naczynia krwionośne. Ułatwia przepływ krwi. Końcowym efektem suplementacji l-argininy są poprawa krążenia i obniżenie ciśnienia krwi.

Cytrulina – metabolizowany aminokwas dostarczający dodatkowy azotowy tlenek. Ponadto cytrulina pomaga zoptymalizować strumień krwi w całym organizmie i wyrównać poziom energii. Przedłuża efekt l-argininy.

Witamina C – pochodzenia naturalnego, poprawiająca odporność naszego organizmu, zapobiegająca krwawieniu dziąseł.

Witaminy B6, B9 i B12
– pracują wspólnie, naturalnie zmniejszając poziom cysteiny, wpływając korzystnie na układ krwiotwórczy.

Witamina D3 – niezbędna pomoc w absorpcji wapnia. Badanie wykazały, że D3 odgrywa również rolę w prawidłowej funkcji systemu sercowo-naczyniowego.

Witamina K2 – pomaga utrzymać gęstość kości, pomaga zmniejszyć stany zapalne stawów, wpływa na prawidłową krzepliwości krwi.

Wyciąg z czerwonego wina (resveratrol) – zawiera liczne antyoksydanty, antocyjaninę i polifenole, które pomagają chronić serce i zmniejszać poziom LDL.

Wyciąg z owocu granatu – posiada wyższe przeciwutleniacze, np. kwas galusowy. Hamuje utlenianie LDL, poprawia jakość ścian tętnic, wpływa pozytywnie na działanie NOS, enzymu odpowiedzialnego za zamianę L-argininy w tlenek azotu.

D-Ryboza – naturalnie występujący cukier, przebadany z uwagi na jego zdolności poprawiające wymianę energetyczną w komórkach serca.

Stewia – to naturalny składnik o niskim indeksie glikemicznym, bezpieczny dla cukrzyków, zastąpiła w 2015 roku wszystkie inne substancje słodzące stosowane w PA-9+.

Suplement zawiera ponadto mieszankę zastrzeżoną, w skład której wchodzą m.in. ekstrakty owocowe, będące źródłem wielu innych witamin i mikroelementów. Dane zaczerpnięte z ulotki informacyjnej.

Na podstawie: synergyworldwide.com

   ProArgi-9+ Ulotka firmowa

13 myśli w temacie “Skład suplementu

 1. Margaret

  Znacznie tańszy w pakietach i do tego lepszy od Argi+ Forever, który dotąd kupowałam. Świetny zamiennik, naprawdę. Mogę z czystym sumieniem polecić.

  Odpowiedz
 2. Steff

  Świetny skład, bardzo dobry suplement! Mam znajomą w Danii, której ojciec (82 l) z dwoma bajpasami bierze Proargi 9 od trzech lat i czuje się świetnie i bierze niewiele leków. Oby każdy produkt z tej dziedziny był tak dobry!

  Odpowiedz
 3. Maria Warowska

  Skład składem, ale moim zdaniem te wszystkie składniki Proargi 9 nie będą tak dobrze działąć przyjmowane osobno. Wiem, bo próbowałam "zrobić" Proargi na podstawie składu ale niestety nie działało tak dobrze jak oryginał. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 4. Borsun

  Znakomita rzecz. Proargi9plus to pierwszy suplement który na mnie w ogóle działa. Dotąd myslałem, że suplementy to ściema.

  Odpowiedz
 5. Anonimowy

  Nie wszystko zostało podane w składzie.Ale co mnie się nie podoba to jest też środek słodzący sukraloza składnik nie zbadany do końca i podejrzany.I ten przeklęty kwasek cytrynowy mogli sobie juz darować.Suplement kupiłam więc go zjem ale nie wiem czy jeszcze kupię ze względu na taki skład.Przecież można było się obyć bez tych trucizn,ja mam płacić wielkie pieniądze żeby szkodzić na co innego.Wiadomości dostępne w internecie na temat kwasku i sukralozy.

  Odpowiedz
  1. Kachna

   A skąd wiesz, że nie wszystko zostało podane w składzie? Od wróżki? 😉
   Kwasek cytrynowy i sukraloza w tak minimalnych ilościach są absolutnie nieszkodliwe. Znacznie więcej tych składników spożywamy codziennie z niemal dowolnym artykułem spożywczym.

   PS. Znajdź sobie może inne wymówki, żeby nie płacić tych "wielkich pieniędzy"… 😉

   Odpowiedz
 6. Anonimowy

  SKŁAD OK ALE ILE W TYM SKŁADZIE JEST RESVERATROLU ?? Nie napisali ile jest Resveratrolu prawdopodobnie śladowa ilość zbliżona do zera

  Odpowiedz
 7. Anonimowy

  skład rzeczywiście b. dobry, jest wszystko, co konieczne przy walce z nadcisnieniem i skutkami cukrzycy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz