Szybsza regeneracja z ProArgi

Suplementacja ProArgi 9 Plus może stanowić istotny element w procesie odnowy biologicznej organizmu. L-Arginina odgrywa ważną rolę w procesie oczyszczania naszego organizmu z amoniaku, dzięki czemu skutecznie ochrania wątrobę, nerki i układ nerwowy przed rozwojem niebezpiecznych zmian chorobowych u osób narażonych na duży wysiłek fizyczny.

Arginina pełni dość istotną rolę w procesie odbudowy białkowych składników tkanek. Zmniejsza i łagodzi negatywne skutki katabolizmu powysiłkowego. Równocześnie aminokwas pomaga w produkcji glutaminy, co łagodzi skutki stresu wysiłkowego i wspomaga system odpornościowy. Wzrost poziomu glutaminy przyczynia się do likwidacji wolnych rodników tworzących się podczas długiego wysiłku fizycznego.

Arginina zwiększa również poziom poliamid. Odgrywa dużą rolę w szybszej regeneracji uszkodzonych tkanek, jak również sprawnego gojenia się drobnych i większych ran. Podsumowując, nasz suplement może działać regenerująco w szerokim tego słowa znaczeniu.

1 myśl w temacie “Szybsza regeneracja z ProArgi

  1. Anonimowy

    Na pewno męczliwość się zmniejsza po argininie. Lubię pobiegać i bardzo często biorę kilka gramów pół godziny przed takim treningiem. Zawsze biegnie mi się lżej i znacznie szybciej dochodzę potem do siebie. A to ProArgi jest bardzo ciekawe, bo podobno działa nawet cała dobę. zwykłe argininy ("dla sportowców") nie działają nigdy dłużej niż 3-4 godziny.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz