Prawdziwa nauka – prawdziwe rezultaty

Blisko 20 lat doświadczenia w badaniach klinicznych terapii z udziałem l-argininy i przeszło 3 lata praktyki z ProArgi 9 Plus w terapii klinicznej!

Dr Joseph Prendergast ma więcej doświadczenia w klinicznej terapii argininą, niż ktokolwiek inny. Stosował ją ze znakomitymi wynikami w praktyce klinicznej w Endocrine Metabolic Miedical Center (EMMC) już od 1991 roku. Czyli już na 8 lat przed przyznaniem L. Ignarro, R. Furchgottowi i F. Murad’owi za odkrycie roli tlenku azotu, którego prekursorem jest l-arginina.

Dr Prendergast zapoznał naukowców z Nature’s Sunshine Products z wynikami doświadczeń badawczych i terapii klinicznej tysięcy pacjentów EMMC, co zaowocowało wkrótce opracowaniem formuły ProArgi. Od tego czasu w ciągu trzech lat doktor Joe wykorzystywał suplement w swojej praktyce z fenomenalnymi wynikami.

Dlaczego doświadczenie kliniczne dr Prendergasta jest ważne?
ProArgi 9 został przetestowany w rzeczywistej praktyce klinicznej, co pomogło stworzyć obecną formułę produktu. Żaden inny suplement argininowy nie może się tym poszczycić.

31 myśli w temacie “Prawdziwa nauka – prawdziwe rezultaty

 1. Kinga Smuchowska

  Przekrojowo najlepszy suplement diety z jakim się spotkałam. Nie wiem, czy to zasługa samej argininy, czy doboru innych skałdników (których jest tam jeszcze przecież kilkanaście), ale proargi 9 jest naprawdę skuteczne, przynajmniej tak, jak może być skuteczny suplement.

  Odpowiedz
 2. Krzysztof Parulski

  Wiele osób pyta o apteki sprzedające ProArgi 9 Plus. Otóż normalnie żadna apteka tego produktu nie sprzedaje, gdyż dostępny jest on tylko w dystrybucji bezpośredniej – u przedstawicieli/dystrybutorów lub przez polecenie w sklepie firmowym Synergy (potrzebny numer tzw. sponsora, np.1438679).

  Odpowiedz
 3. Maria Warowska

  Można znaleźć różne opinie o proargi 9. Ja mogę tylko napisac, że na mnie działa bardzo dobrze. Mam początki zmian miażdżycowych w nogach przez co potrafia mnie boleć po pracy. Z miesiąc temu stwierdziłam, że jak najiję sie proargi, ból prawie przechodzi. Cisnienie tez spada o kilka do kilkanaście. Zaczełam pic regularnie dwa razy na dobę i bóle nóg praktycznie ustąpiły. tak że mogę ze swej strony polecić.

  Odpowiedz
 4. Materski

  Czy proargi 9 należy brać nieprzerwanie, czy robić przerwy? Jak długie cykle/przerwy? Czy dawkować proargi tak jak piszą na puszce tzn. 2 x 3,2 g czy tak jak radzą lekarze w stanach – 1 do 2 x 10 g na dobę?

  Odpowiedz
  1. Kromnowska

   Lepiej brać 2 razy po 10g. Ta dawka 3,2g to jest bardziej profilaktyczna, a tak w ogóle to narzuciła ją UE. W Stanach wyraźnie opiszą, że raz lub dwa razy po 10 gramów. Przerwy mozna robić ale minimum po 3 miesiącach przyjmowania. Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 5. dariusz zwitkiewicz

  Proargi 9 ma bardzo dobra opinię na świecie i uważam, ze nie jest to w żaden sposób przypadkowe. Moi rodzice (50+) oboje stosują proargi od prawie roku i są bardzo zadowoleni z efektów (oboje maja problemy sercowo naczyniowe), poprawiły też im się w sposób istotny wyniki badań i lepiej sie wysypiają.

  Odpowiedz
 6. Monique

  Bardzo dobry suplement, jeden z najlepszych jakich używałam kiedykolwiek. Poprawa samopoczucia jest gwarantowana!!

  Odpowiedz
 7. bell36

  Zanim kupiłem naczytałem sie dużo o Proargi 9 plus. Opinie o nim i o argininie ogólnie były rózne chociaż najczęsciej dobre. Teraz sam uzywam od trzech tygodni i musze powiedzieć, ze to naprawde niezła rzecz. Czuje się ogólnie lepiej tzn. mniej zmęczony, lepiej wyspany nawet po mniejszej ilości snu. Rano łatwiej też mi wstać. Nie robilem zadnych badań, wiec nic o tym powiedziec nie mogę, ale ogólnie bardzo na plus!

  Odpowiedz
 8. kate canada

  dobra opinia o proargi 9 plus jest zasłużona. to jeden z najlepszych suplementów jaki używałam i używam nadal od przeszło dwóch lat. większośc z nas po 40 ma niedobory argininy, taka jest prawda. dlatego to działa.

  Odpowiedz
  1. sklep z proargi 9 plus

   proargi 9 plus można kupic na synergyclub.pl w zakładce zamówienia. tam są ceny hurtowe!!!

   Odpowiedz
  2. kr

   Ale zamówić można i na tej stronie. Wystarczy zadzwonić albo podać email po prawej i sprawdzić pocztę. Cena jest najnizsza z mozliwych.

   Odpowiedz
 9. Peter

  Tajemnica skuteczności Proargi 9 plus tkwi nie w samej l-argininie, ale przede wszystkim we wszystkich dodatkach do niej. To one wzmacniają i przedłużają działanie argininy. Bez nich działałby tak jak standardowe odżywki z argininą dla sportowców: 2-4 godziny max. Żeby podtrzymać działanie całą dobę, trzeba by przyjmowac 4-6 razy! Wiem coś na ten temat, bo nim znalazłem Proargi, próbowałem kilku innych arginin. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  1. hanys

   ja nie mam nocnych skoków cisnienia i oczywiscie tez teraz lepiej spię . do tego nawet po 5-6 godzinach snu wstaje całkiem wypoczety.

   Odpowiedz
 10. Leszek

  Podchodziłem sceptycznie, a to jest pierwszy suplement w moim życiu, który mi w sposób wymierny pomógł. Dotychczasowe zabawy z witaminkami, soczkami i innymi cudami NIC nie dawały. ProArgi 9 DZIAŁA, bardzo poprawia samopoczucie a wyniki badań krwi są wyraźnie lepsze. Pozdrawiam Wszystkich.

  Odpowiedz
 11. Anonimowy

  Ja też mam dobrą opinie o proargi 9 plus. Poprawia mi wyniki badań i samopoczucie. Cisnienie spada juz nawet godzine po pierwszym przyjęciu. Zwieksza sie tez ochota na seks.. Pozdrawiam serdecznie. Anton.

  Odpowiedz
  1. Steff

   Najlepszy rezultat widać dopiero po kilkudziesięciu dniach używania Proargi 9 plus. badania warto zrobic po minimum miesiącu od poczatku stosowania.

   Odpowiedz
 12. Anonimowy

  moja krótka opinia o proargi 9

  po półtoramiesiecznym stosowaniu zrobilem badania krwi. jest poprawa! cholesterol i cukier w dół, hemoglobina lekko w górę. ogólnie ok. samopoczucie lepsze. mogę spokojnie polecić każdemu.

  roman

  Odpowiedz
 13. Edmund Dworak

  Znakomita rzecz, potwierdzam panujące opinie własnym doswiadczeniem ze stosowaniem Proargi. Powrót ciśnienia do normy, dobre samopoczucie, obniżony cholesterol i świetna morfologia – tak to działa w moim przypadku.

  To jest chyba jedeny suplement na świecie, który miał przeprowadzone jakiekolwiek testy w warunkach klinicznych – "na ludziach". I to były badania prowadzone latami. Wszystkie potwierdziły wspomagające działanie Proargi 9 w przypadku walki z nadciśnieniem, miażdżycą, wysokim cholesterolem itd.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz