ProArgi 9 w fitnessie

Każdy z nas wie, jak trudno jest walczyć z samym sobą w czasie dowolnej formy treningu mającego na celu zrzucenia zbędnych kilogramów i poprawy funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego. Najważniejsza jest silna motywacja. Jednak mile widziana jest każda możliwość działająca zachęcająco do podjęcia wysiłku. ProArgi 9 Plus jest w tym bardzo pomocne.

Suplement może być stosowany doraźnie przed podjęciem wysiłku, w tym przypadku przed treningiem. Jedna dawka preparatu przyjęta na pół godziny – godzinę wcześniej, sprawi, że trening będzie łatwiejszy i przyjemniejszy. Dodatkowo, jak potwierdziły przeprowadzone badania naukowe, arginina zawarta w ProArgi 9 Plus przyczynia się do przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej w trakcie wysiłku fizycznego. Po serii ćwiczeń szybciej przestaniemy odczuwać zmęczenie, co jest zasługą lepszego przepływu krwi i szybszego wydalania produktów przemiany materii.

9 myśli w temacie “ProArgi 9 w fitnessie

 1. Beata

  Witam
  jesli chodzi o fitness, to ja poza proargi 9 uzywam jeszcze phytolife też od synergy. Rozrabiam go sobie z woda mineralną i pije w czasie treningu. Tak sobie uzupełniam to co wypocę . Pozdawiam.

  Odpowiedz
 2. Anonimowy

  witam. przy fitnessie nie trzeba brać regularnie, starczy tylko przed treningami, tego samego dnia na pół godziny przed i najl;epiej na czczo.

  Odpowiedz
 3. Anonimowy

  na pewno po proargi dużo łatwiej pokręcić na rowerku stacjonarnym, bo sam to wypróbowałem. polecam.

  Odpowiedz
  1. Anonimowy

   biorę jedną miarkę (tj 10 g proargi) na pusty żołądek pół godniki – godzinke przed treningiem i jest ok.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz