Nowe opakowanie

ProArgi 9 Plus dostępny jest już w nowej puszce. Aktualne opakowanie ma
nowocześniejszy wygląd, lepiej oddający charakter naszego produktu. Nowa etykieta jest bardziej czytelna.

Produkt w dalszym ciągu dostępny jest w opakowaniu 300 g. Skład i smak produktu również nie uległy zmianom. Cena bez zmian. Suplement sprzedawany jest w opakowaniu widocznym w nagłówku naszej strony.

Osoby zainteresowane zakupem zapraszamy do SKLEPU.

12 myśli w temacie “Nowe opakowanie

 1. sabrinka

  jeśli chodzi o sklep z proargi 9+, to można też zamówić to na tej stronie dzwoniac pod numer podany na górze, po prawej. pozdrawiam.

  Odpowiedz
 2. Karski

  a po co kupować byle gdzie, jeśli można kupić u dystrybutora w necie na synergyclub.pl i to w cenach hurtowych? co prawda trzeba wziąć dwie lub nawet cztery puszki (wtedy wyjdzie po 150 za sztukę już z przesyłką kurierem) ale i tak na kuracje potrzeba dwie lub więcej puszek. poza tym można wziąć z kimś na spółkę albo odsprzedać.

  Odpowiedz
 3. Marcel

  UWAGA NA PODRÓBKI PROARGI 9 NA ALLEGRO!
  Ostatnio jest sporo aukcji z Proargi 9 a "atrakcyjnych cenach". Firma Synergy Worldwide zakazuje dystrybucji swoich produktów przez portale aukcyjne. Oferowane na Allegro Proargi 9 są więc najprawdopodobniej podróbkami (jakich niemało na świecie). Jeśli się chce mieć pewność, że produkt jest oryginalny, należy go zamówić u dystrybutora Synergy, wówczas otrzymacie Państwo fakturę od firmy Synergy Worldwide, a przesyłka przyjdzie kurierem bezpośrednio z magazynu Synergy w Warszawie. Dystrybutorów można znaleźć np. w internecie.

  Odpowiedz
  1. barko

   ja kupiłem niby oryginał ta allegro ale dla odmiany okazało się, że był już otwierany!! zdecydowanie lepiej kupić pakiet dwóch opakowań u dystrybutora.

   Odpowiedz
  2. aneta.

   A ja chcę zwrócić uwagę na sprzedaż proargi 9 w internecie w starych opakowaniach, takich prawie granatowych z innym motywem na środku. Otóż jest to już najprawdopodobniej przeterminowany produkt albo bliski końca ważności!! Bo te opakowania wyszyły z uzycia w połowie 2012.. Widzę, że jakieś pokątne sklepiki oferują takie produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Przestrzegam przed takimi zakupami!

   Odpowiedz
 4. Sonia

  To jest suplement, który naprawdę działa, w przeciwieństwie do róznych soczków i witaminek. Efekt odczuje każdy z problemem nadcisnieniowym, zaręczam. Sama stosuje z przerwami od roku i jestem naprawde zadowolona.

  Odpowiedz
 5. Marlena

  Podoba mi się nowe opakowanie, chociaż przyzwyczaiłam sie do dawnego, bo używam proargi z mama od prawie 2 lat. Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia w 2013!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz