Nowe opakowanie

ProArgi 9 Plus dostępny jest już w nowej puszce. Aktualne opakowanie ma
nowocześniejszy wygląd, lepiej oddający charakter naszego produktu. Nowa etykieta jest bardziej czytelna.

Produkt w dalszym ciągu dostępny jest w opakowaniu 300 g. Skład i smak produktu również nie uległy zmianom. Cena bez zmian. Suplement sprzedawany jest w opakowaniu widocznym w nagłówku naszej strony.

Osoby zainteresowane zakupem zapraszamy do SKLEPU.

4.0
05

12 thoughts on “Nowe opakowanie

 1. Marlena

  Podoba mi się nowe opakowanie, chociaż przyzwyczaiłam sie do dawnego, bo używam proargi z mama od prawie 2 lat. Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia w 2013!

  Odpowiedz
 2. Sonia

  To jest suplement, który naprawdę działa, w przeciwieństwie do róznych soczków i witaminek. Efekt odczuje każdy z problemem nadcisnieniowym, zaręczam. Sama stosuje z przerwami od roku i jestem naprawde zadowolona.

  Odpowiedz
 3. Marcel

  UWAGA NA PODRÓBKI PROARGI 9 NA ALLEGRO!
  Ostatnio jest sporo aukcji z Proargi 9 a "atrakcyjnych cenach". Firma Synergy Worldwide zakazuje dystrybucji swoich produktów przez portale aukcyjne. Oferowane na Allegro Proargi 9 są więc najprawdopodobniej podróbkami (jakich niemało na świecie). Jeśli się chce mieć pewność, że produkt jest oryginalny, należy go zamówić u dystrybutora Synergy, wówczas otrzymacie Państwo fakturę od firmy Synergy Worldwide, a przesyłka przyjdzie kurierem bezpośrednio z magazynu Synergy w Warszawie. Dystrybutorów można znaleźć np. w internecie.

  Odpowiedz
  1. barko

   ja kupiłem niby oryginał ta allegro ale dla odmiany okazało się, że był już otwierany!! zdecydowanie lepiej kupić pakiet dwóch opakowań u dystrybutora.

   Odpowiedz
  2. aneta.

   A ja chcę zwrócić uwagę na sprzedaż proargi 9 w internecie w starych opakowaniach, takich prawie granatowych z innym motywem na środku. Otóż jest to już najprawdopodobniej przeterminowany produkt albo bliski końca ważności!! Bo te opakowania wyszyły z uzycia w połowie 2012.. Widzę, że jakieś pokątne sklepiki oferują takie produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Przestrzegam przed takimi zakupami!

   Odpowiedz
 4. Karski

  a po co kupować byle gdzie, jeśli można kupić u dystrybutora w necie na synergyclub.pl i to w cenach hurtowych? co prawda trzeba wziąć dwie lub nawet cztery puszki (wtedy wyjdzie po 150 za sztukę już z przesyłką kurierem) ale i tak na kuracje potrzeba dwie lub więcej puszek. poza tym można wziąć z kimś na spółkę albo odsprzedać.

  Odpowiedz
 5. sabrinka

  jeśli chodzi o sklep z proargi 9+, to można też zamówić to na tej stronie dzwoniac pod numer podany na górze, po prawej. pozdrawiam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *