ProArgi 9+ w lekarskim katalogu PDR

Czym dla polskich lekarzy są np. Leki Współczesnej Terapii, tym dla amerykańskich specjalistów medycznych pozostaje od lat Phisicians’ Desk Reference (PDR). Jest to spis leków aktualizowany każdego roku. W kolejnym, 68 wydaniu przewodnika PDR, który zostanie rozesłany do odbiorców na początku 2014 roku, po raz pierwszy znajdzie się preparat ProArgi 9 firmy Synergy Worldwide. Każdy specjalista będzie się mógł zapoznać z informacjami na temat sztandarowego produktu firmy wraz z informacjami prawnymi.

Publikacja będzie dostępna w każdej bibliotece i księgarni naukowej. Informacje o Proargi dotrą więc do szerszego kręgu odbiorców, zwłaszcza w świecie medycyny. W oczywisty sposób wzrośnie też prestiż produktu. Miejmy nadzieję, że już wkrótce Proargi zawita do europejskich lekospisów.

2 myśli w temacie “ProArgi 9+ w lekarskim katalogu PDR

  1. MagdaŁąska

    Znakomity preparat, nic dziwnego, że znalazł się i w amerykańskim PDRze. Znam osoby, które stosują proargi od wielu lat, nawet od 10. To chyba najlepiej świadczy o jakości.

    Odpowiedz
  2. Kinga Smuchowska

    To chyba jedyny suplement z argininą, jaki jest w spisie leków PDR! W każdym razie szukałam innych i nic nie ma. Niewątpliwie – fakt wpisania do PDR nobilituje, ale nawet i bez tego Proargi jest świetny 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz