Złoty OTIS 2014 dla ProArgi9+

Suplement diety ProArgi-9 + przez ostatnie kilkanaście miesięcy zdążył zdobyć szerokie grono zwolenników. Coraz więcej osób stosuje komplekser argininowy od Synergy WorldWide, ponieważ jest godnym zaufania, silnie działającym i wyróżniającym się na rynku medycznym produktem.

Nagroda zaufania Złoty Otis 2014 roku została przyznana firmie Synergy jako wyróżnienie za stworzenie przełomowego suplementu diety. Złoty Otis jest przyznawany firmom, do których konsumenci mają największe zaufanie. Dotyczy to nie tylko kwestii pozycji produktu na rynku medycznym, musi on również spełniać pokładane w nim oczekiwania.

Nagroda ta jest spełnieniem marzeń każdej firmy farmaceutycznej i medycznej w Polsce. Wyróżnienie to mówi wiele o najwyższej jakości produktu ProArgi 9+. Podstawą są składniki najczystszego pochodzenia, a każda partia przechodzi przez setki testów aby upewnić się, że produkt końcowy będzie spełniał wszystkie wymogi firmy Synergy WorldWide.

2 myśli w temacie “Złoty OTIS 2014 dla ProArgi9+

  1. Marek Rzłochowski

    Proargi 9 Plus jest bardzo pomocne w gojeniu blizn na dnie oka w centralnej surowiczej retinopatii (ang. central serous chorioretinopathy, CSCR ), na którą cierpię od wielu tat. Blizny pogarszają widzenie. Normalnie zabliźniają się i niemal zanikają po tygodniu do kilku tygodni od wystąpienia wysięku surowiczego. Po zastosowaniu Proargi 9 Plus w ilości 2 razy po 10 gramów na dobę, blizny w polu widzenia znikają już po 2 – 4 daniach. to jest rewelacyjny wynik!! Polecam ten suplement każdemu, kto cierpi na nawracającą retinopatię surowiczą oczu.

    Odpowiedz
  2. Kinga Smuchowska

    Ja tylko dodam, że w związku z przyznaniem nagrody, każde opakowanie Proargi 9 plus jest teraz opatrzone hologramowym logiem Złotego Otisa za rok 2014. Będzie tak co najmniej do kolejnego rozdania nagród (w 2015), gdyż Złoty Otis jest przechodni.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz