ProArgi-9 Plus w lekarskim katalogu PDR 2017

Przyzwyczailiśmy się już do obecności bestsellerowego produktu Synergy w katalogu Phisicians’ Desk Reference. PDR to amerykański spis leków aktualizowany corocznie. Również i w 71. wydaniu przewodnika na rok 2017, nie zabrakło w nim ProArgi 9 Plus. Stanowi to dowód zaufania środowiska medycznego w Stanach Zjednoczonych do tego suplementu i jest  potwierdzeniem jego światowej jakości. Dzięki obecności w PDR 2017, informacje o produkcie docierają do szerokiego kręgu odbiorców, szczególnie za pośrednictwem branży medycznej. Lekospis dostępny jest w każdej bibliotece i księgarni naukowej w USA.

EDIT: ProArgi 9 Plus znalazł się również oczywiście w kolejnych edycjach PDR na rok 2018 oraz 2019

Więcej informacji: pdr.net

4 myśli w temacie “ProArgi-9 Plus w lekarskim katalogu PDR 2017

  1. Marian Hedrycki

    Bardzo dobry suplement, w dodatku polecany i stosowany przez wielu lekarzy (chociaż się z tym nie obnoszą…). Ja zetknąłem się z proargi 9 plus po raz pierwszy w Norwegii, gdzie jest bardzo popularny i ceniony przez ludzi.

    Odpowiedz
  2. Marek Rzłochowski

    To jest bez dwóch zdań najlepszy produkt tego typu na rynku. Jest dość drogi, choć w pakietach (np 4 lub 8 sztuk) nie aż tak bardzo. Za to duuużo skuteczniejszy od zwykłęj argininy i całkowicie bezpieczny, bo dokładnie przebadany. Używam Proargi od dwóch lat i jestem naprawdę zadowolony z efektów. Oczywiście chodzi o krążenie, serce itp. Pozdrawiam.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz