Nie kupuj ProArgi byle gdzie!

Przestrzegamy przed zakupami suplementów Synergy na portalach aukcyjnych (allegro, ebay itp), ogłoszeniowych (olx, sprzedajemy.pl, gumtree itp.) pokątnych sklepikach internetowych (np. vitalabo) itp.

Dlaczego?

Ponieważ produkty nabyte w takich miejscach mogą być przeterminowane, przechowywane lub transportowane w nieodpowiednich warunkach, a zdarza się nawet, że są rozhermetyzowane lub wręcz napoczęte. Odnotowano również przypadki produktów nieoryginalnych. W trosce o klientów Synergy Worldwide zabrania dystrybutorom takiej formy (od)sprzedaży!

Firma nie przyjmuje żadnych reklamacji i zwrotów, jeśli nabywca nie posiada faktury przez nią wystawionej. Fakturę taką można otrzymać jedynie wtedy, gdy zakupu dokonamy na stronie lub w inny sposób (np. zamawiając telefonicznie) od autoryzowanego dystrybutora Synergy. Tylko wówczas ProArgi-9+ przyjdzie do nas bezpośrednio z magazynu Synergy w Polsce, a w przesyłce znajdziemy wszelkie dokumenty: Fakturę, WZ i formularz ewentualnego odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży.

Osoby zainteresowane legalnym zakupem ProArgi 9 Plus z pewnego w 100% źródła, w dobrej cenie, zapraszamy do oficjalnego sklepu Synergy Worldwide (najpierw należy się zarejestrować).

7 myśli w temacie “Nie kupuj ProArgi byle gdzie!

 1. Vitalabo strasznie zdziera - 100% marży!!!

  Nie kupujcie na vitalabo!!! tam jedno opakowanie kosztuje tyle, ile u dystrybutora DWA!!! Dosłownie! Straszne zdzierstwo! ale to vitalabo to austriacki sklep, nic dziwnego…

  Odpowiedz
 2. Jak kupić Proargi najtaniej?

  W sklepie Synergy jest tak trochę dziwnie, inaczej niż w standardowych sklepach. Najpierw trzeba się zarejestrować i dopiero potem spróbować zrobić zakupy. Bez rejestracji nie da się kupić żadnych PAKIETÓW i ogólnie ceny są znacznie wyższe.
  UWAGA! Jeśli chcesz kupić taniej, wybierz PAKIET (np. 2, 4 lub 8 opakowań), następnie ilość pakietów (np. 1). Wybierając np. 1 pakiet 2 sztuk (dwupak, 60 saszetek), zapłacisz o 40% mniej niż kupując 2 sztuki jednopaków! Wiem, to dziwne, ale tak tam jest.

  Odpowiedz
 3. Grażynia

  Handlarze z allegro sprzedają proargi 9 bez zgody firmy Synergy , ba , nawet bez faktur czy paragonów . To jest czysta partyzantka ! Ktoś się powinien tm zająć …

  Odpowiedz
 4. dorothy

  U dystrybutorów pakiet 8 opakowań kosztuje ok. 1000 złotych z przesyłką, to jest 125 za jedno. Taniej się nigdzie nie kupi.

  Odpowiedz
 5. Seffan60

  Nigdy nie kupowałem suplementów w podejrzanych miejscach, a takimi są dla mnier np. aukcje osób prywatnch lub ogłoszenia w internecie. Za rzeczy tam kupione nie odpowiada w zasadzie nikt. Nie ma żadnej gwarancji, że np. nie poprzekłuwał saszetek bo akurat mu taka głupota do łba strzeliła! Pozdrawiam

  Odpowiedz
 6. andrea

  nie rozumiem, jak w ogóle można kupować suplementy na allegro tylko po to żeby zaoszczędzić parę groszy?? przecież ryzykuje się zdrowie!! ludzie są nienormalni… przecież ci handlrze nie mają najczęściej nawet pozwolenia sanepidu na magazynowanie takich produktów! handlują z własnych mieszkań, towar trzymają np. na balkonie, na słońcu, deszczu…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz