ProArgi 9 Plus bezpieczny w sporcie

proargi9plus-cologne-listSynergy Worldwide opublikowało wiadomość o wpisaniu ProArgi-9+ na prestiżową listę suplementów diety dla sportowców.

Lista Kolońska (Cologne List®) jest powołaną kilkanaście lat temu niezależną inicjatywą z dziedziny sportu. Zawiera spis suplementów diety o absolutnie zminimalizowanym ryzyku zanieczyszczenia substancjami zakazanymi w sporcie.

Firma zarządcza Cologne List® oferuje producentom suplementów możliwość publikowania analiz pod kątem sterydów anabolicznych i stymulantów, przeprowadzanych przez niezależne laboratorium naukowe. Laboratorium to jest jednym z wiodących w świecie w zakresie badań analitycznych zawartości substancji zabronionych w suplementach diety.

Cologne List® to największa na świecie platformą informacyjną na temat bezpieczeństwa suplementów diety. Jest integralną częścią programu profilaktycznego TOGETHER AGAINST DOPING (Razem Przeciw Dopingowi) prowadzonego przez Narodową Agencję Antydopingową Niemiec (NADA) i ściśle współpracuje z Komisją Sportowców Niemieckiej Konfederacji Sportów Olimpijskich (Deutscher Olympischer Sportbund, DOSB). To sprawia, że ​​Lista Kolińska® jest nieodzownym partnerem w elitarnym i wyczynowym sporcie. Warto jednak zauważyć, że również sportowcy amatorzy coraz częściej szukają informacji na Cologne List®.

Obecność ProArgi 9 Plus na tej liście jest kolejną gwarancja bezpieczeństwa stosowania tego suplementu również przez sportowców. Należy nadmienić, że zarząd Synergy wielokrotnie zapewniał o całkowitym bezpieczeństwie swoich produktów dla osób uprawiających sport okazjonalnie, amatorsko czy wyczynowo. Dodanie po przeprowadzeniu wszelkich niezbędnych testów i procedur ProArgi-9+ do Cologne List® stanowi potwierdzenie tych zapewnień.

Warto wspomnieć, że na Liście Kolońskiej znajdziemy również dwa inne suplementy Synergy Worldwide: e9 Energy i FL-3X.

6 myśli w temacie “ProArgi 9 Plus bezpieczny w sporcie

 1. Kachna

  To jest najlepszy suplement tego typu. próbowałam różnych ale tylko Proargi 9+ jest odczuwalny w działaniu. Można stosować ciągle albo dorywczo, jak kto woli. Efekty jest zawsze bardzo dobry. I o to chodzi.

  Odpowiedz
 2. Martynowski

  Witam, czy zarażenie koronawirusem (coronavirus) jest przeciwwskazaniem do stosowania Proargi-9? Może ktoś mógłby mi odpowiedzieć?

  Odpowiedz
  1. ProArgi9 Autor wpisu

   Jak dotąd nie ma absolutnie żadnych informacji na ten temat. Natomiast osoby stosujące ProArgi-9+ uważają, że wpływa on pozytywnie na samopoczucie w przypadku stanów grypowych (generalnie).

   Odpowiedz
 3. Nicola

  Nie jestem sportowcem ale od lat już stosuję ProArgi 9 plus. To świetna rzecz na problemy z przemęczeniem ale i krążeniem, sercem. Majlepiej dwie saszetki na dobę, rano i wieczorem na pusty żołądek. polecam serdecznie.

  Odpowiedz
 4. Sten

  To jest bardzo cenna wiadomość, bo przecież nie zawsze to, co na etykiecie zgadza się z faktycznym składem. Dlatego ważne jest, że analizy chemiczne produktów prowadziły niezależne laboratoria. A takie właśnie ma Cologne List.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz